Blog główny

środa, 25 maja 2016

Liga Żon a wpływ klimatyzacji na PKB

Najlepsza z Żon upoważniła mnie, abym poddał pod dyskusję Ligi Żon (jest to organizacja na razie nie istniejąca, ale na pewno bardzo potrzebna..!) problem klimatyzacji w warszawskich biurowcach.

Na skutek różnica temperatur między klimatyzowanym biurem a światem zewnętrznym, mąż chodzi w ciepłej porze roku zakatarzony.

Kiedy mąż chodzi zakatarzony, to w nocy chrapie.

Kiedy mąż w nocy chrapie chrapie, Żona jest niewyspana, zmęczona i rozdrażniona.

Niewyspana, zmęczona i rozdrażniona Żona nie ma siły na zakupy.

Kiedy Żona nie ma siły na zakupy, PKB spada.

Kiedy PKB spada - maleje też zdolność rządu do zaciągania kredytów i budowania Lepszej Przyszłości...


6 komentarzy:

 1. Najlepsza z Żon? Lepsza Połowa wypadła gorzej w rankingu? :( Mi się wciąż ciężko pogodzić...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://boskawola.blogspot.it/2015/03/nie-ma-juz-lepszej-poowy.html

   Usuń
 2. Kobieta winna odnosić się ze szczególnym szacunkiem do mężczyzny, bez względu na jego cechy naturalne. Została ona stworzona, by niejako patrzeć „w głąb serca”. Edyta Stein

  Więc małżonka winna z pokorą i uległością jako wierna córa dogmatów znosić jego cechy naturalne i do końca swych dni w pokorze wsłuchiwać się nocami w melodyjny warkot małżonka i od najmłodszych lat w przyrodzone obowiązki szacunku szkolić dziatwę niewinną, by właściwie i w duchu ukształcić ich charakter.

  OdpowiedzUsuń
 3. Szacunek to nie uległość. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo możliwe, że masz skrzywioną przegrodę nosową, względnie jakieś deformacje nozdrzy tylnych. Polecam wizytę u otolaryngologa, niedotlenienie podczas snu na bardzo negatywny wpływ na komfort życia i produktywność- znam z pierwszej ręki.

  Nie chodzi tutaj tylko o różnicę temperatur, a- nawet bardziej- wilgotności względnej, poza tym w polskich bieda-biurach filtry i przewody w układach klimatyzacji nie są odpowiednio często czyszczone.

  OdpowiedzUsuń