Blog główny

piątek, 17 października 2014

Z dedykacją dla znajomych pilotów

bo akurat leciało na "Pierwom kanalie" jak obiad jadłem, ha, ha:


i - siłą rozpędu - z tego samego filmu: wirujący seks w stylu sowieckim!


dzięwczęta w mundurach i ze stakanami wódki - jaki fetyszysta to wymyślił..?

5 komentarzy:

 1. No i dostało Mi się przez Pana od Żony...
  Kiedy słuchałem drugiej piosenki, Żona z wyrzutem nazwała Mnie "miłośnikiem ruskich filmów":).
  Fakt, że mam słabość do rosyjskich sercoszczypliwych klimatów, co w obecnej sytuacji może być odbierane jako czysta kacapska agentura:))).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie żadna "kacapska agentura", tylko dziewczęta są urocze, a kontekst - perwersyjnie erotyczny, choć żadnej golizny nawet nie ma... I zazdrość przez Pańską małżonkę przemówiła, Panie Januszu, a nie patriotyzm!

   Usuń
 2. ... przeciągając temat dodam, że przykładowo scena (już nie daj Boże po alkoholu) w linku poniżej (od 5:00 min) po prostu Mnie "rozwala" i właściwie nie wiem dlaczego:
  https://www.youtube.com/watch?v=tkRXittzuY4

  Marka Bernesa już przywoływałem, także śmiało mogę się powtórzyć:
  https://www.youtube.com/watch?v=wJPJeWbwU28

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Mistrz i Małgorzata" jest po prostu poza konkurencją. To tak, jakby Mrożek napisał "Nie-Boską komedię". Jakoś u nas nikomu się takie arcydzieło nie udało...

   Usuń
 3. "To tak, jakby Mrożek napisał "Nie-Boską komedię".
  Niestety/stety S. Mrożka nie czytałem.

  Przyznam, że w szkole nie przepadałem za przedmiotami humanistycznymi łącznie z historią, która wydawała mi się skorowidzem psychopatów i bezsensownych zdarzeń, raczej dokuczliwych dla Większości.
  Osobiście do dziś nie sądzę, aby powszechnie znane z lekcji historii Osoby rzeczywiście miały duży wpływ na poprawę warunków życia na tym padole.
  Znam wiele, powszechnie nie znanych Postaci, których zmaterializowane idee zapełniają moje wygodne środowisko i dzięki czemu mam lepsze alternatywy niż wynoszenie na rękach wygłodniałych krów na przednówku, a moi Bliźni są całkiem przyjaźni.

  BTW, osobiście sądzę, iż nasz dobrobyt wzrasta ze względu na algorytmizację przestrzeni, czyli mądre wypełnienie przestrzeni energią i materią.
  Jak wiadomo, energia i materia, póki co, są niezmienne, czyli musimy skupić się na strukturze, czyli de facto informacji, a czasu niewiele..

  OdpowiedzUsuń